DOTAZY

Malotraktory - dotazy

Malotraktory, traktory, japonské malotraktory, zemědělská technika -

Vaše nejčastější dotazy

Pokud máte jakýkoli dotaz ohledně malotraktorů, zavolejte nám anebo napište: KONTAKT

 

Dozvíme se někde jaké traktory u Vás lze aktuálně objednat?

Ano, zde je nyní aktuální nabídka traktorů které máme v nabídce na prosinec 2020. Z těchto traktorů si lze vybrat a zamluvit. Aktuální nabídka ZDE.

 

Jaký je skutečný výkon traktorů a malotraktorů japonské výroby?

Jelikož se nám často stává, že jsou zákazníci mnohdy zmatení z výkonů, které jim různě podávají prodejci traktorů a malotraktorů japonské výroby, rozhodli jsme se, zde přidat tabulku, kde najdete přehledně traktory seřazené dle řad a u každého je napsáno jaký výkon daný traktor má. ZDE VÁM UVÁDÍME SKUTEČNÉ VÝKONY NEJPRODÁVANĚJŠÍCH JAPONSKÝCH TRAKTORŮ A ZDA MÁ TRAKTOR POHON PŘEDNÍCH KOL NEBO POUZE ZADNÍCH, PŘESVĚČTE SE O VÝKONU VÁMI VYBRANÉHO TRAKTORU. Výkon se vždy uvádí na motoru. ZDE ke stažení.

Je potřeba na Vámi přivezeném traktoru dělat opravy?

Traktory a malotraktory námi přivážené jsou v původním, dobrém,provozu schopném stavu. Traktor je u nás vždy zkontrolován, a jestliže na něm objevíme závadu, opravíme. Traktory v případě, že to není zapotřebí zbytečně "nerepasujeme", jelikož Vám nechceme navyšovat ceny, v případě, že to není nezbytné.

Mám zájem o malotraktor, kdy je možná osobní prohlídka?

Od pondělka do pátku 8 - 17h, v sobotu po domluvě do 12h, po dohodě kdykoli, rádi Vám malotraktory předvedeme. Adresu skladu Vám rádi sdělíme po telefonickém kontaktu nebo mailem, objednejte se, prosím, předem. 

Jaká je záruka?

Záruku poskytujeme v obvyklé lhůtě podle platné legislativy,informace o datu výroby a záruce Vám pošleme anebo zavoláme obratem, stačí, když nám na sebe pošlete jakýkoli kontakt.

Sháním kromě malotraktoru také rotavátor,máte?

Pokud jste si nevybral z naší současné nabídky na našem webu,pošlete nám základní požadavky, alespoň požadovaný výkon, rozměry,apod. Určitě pro Vás najdeme vhodný typ. Na malotraktory a zemědělskou techniku jsme specialisté.

Poskytujete i servis?

Ano, jsou drobné rozdíly podle výrobců malotraktorů / zemědělské techniky a dostupností náhradních dílů. Generálně však můžeme odpovědět, prodáváme výrobky, u kterých je servis možný. Klidně nám napište anebo zavolejte

Na všechny dotazy k segmentu malotraktory, japonské malotraktory a zemědělská technika rádi odpovíme.

Neváhejte se nás zeptat - kontakt.

Váš tým Traktory - Malotraktory CZ