Ojeté traktory

Traktory KUBOTA

Traktory KUBOTA

Kubota je nejznámější špičkový japonský výrobce a prodejce komunální techniky a zemědělských traktorů KUBOTA. Značka KUBOTA se honosí vysoce kvalitními výrobky s vynikajícím výkonem a dlouhou životností. Kubota kraluje vrcholu v nabídce kompaktních traktorů na celém světě. Založena byla již v roce 1890 panem Gonshiro Kubotou v japonské Osace. Podnik se rozvíjel až k dnešnímu průmyslovému koncernu, vyrábějícímu motory, traktory a stavební stroje na špičkové úrovni v celosvětovém srovnání. Tvůrce Kuboty se již od počátku snažil vyvinout velmi spolehlivé traktory, které lidem ulehčí práci, proto byly na tyto stroje kladeny zvlášť vysoké nároky, zejména na kvalitu. Tento princip soustavného zlepšování je v rámci koncernu prosazován po celém světě a je součástí filozofie firmy KUBOTA. Proto i ojeté traktory a malotraktory značky Kubota je zaručují vysokou kvalitu a dlouhodobou životnost.

Nabízíme špičkové japonské malotraktory a další zemědělskou techniku. Jedná se o prověřené traktory, které vybíráme pro dovoz s ohledem na co nejvyšší kvalitu a životnost za rozumnou cenu. Vyberte si z nabídky firem Kubota, Iseki, Yanmar, Mitsubishi a Shibaura.

Malotraktor Mitsubishi MT 14, výkon 14Hp, 4x4
Cena s DPH: 0KčPRODÁNO

Malotraktor Malotraktor Mitsubishi MT 14, výkon 14Hp, 4x4

Traktor Mitsubishi MT14 , výkon 14 Hp, pohon 4x4, motor dieselový tříválec, kapalinou chlazený,... Číst dále

Traktor Yanmar FX26D
Cena s DPH: 119 000KčPRODÁNO

Malotraktor Traktor Yanmar FX26D

Zemědělský malotraktor Yanmar s označením FX26D. Výkon 26 Hp, pohon 4x4. Uzávěrka diferenciálu.... Číst dále

Malotraktor MITSUBISHI MT201 CRONIMO
Cena s DPH: 99 000KčPRODÁNO

Malotraktor Malotraktor MITSUBISHI MT201 CRONIMO

Malotraktor Mitsubishi MT201, 20 Hp, uzávěrka diferenciálu, motor diesel, 3 válec, PTO 3 rychlosti... Číst dáleMalotraktory > Malotraktory > Ojeté traktory

Kontaktujte malotraktory a traktory NEO

info@traktory-malotraktory.cz