Malotraktory - dotazy

Malotraktory, traktory, japonské malotraktory, zemědělská technika -

Vaše nejčastější dotazy

Pokud máte jakýkoli dotaz ohledně malotraktorů, zavolejte nám anebo napište: KONTAKT

 

Dozvíme se někde jaké traktory u Vás lze aktuálně objednat?

Ano, zde je nyní aktuální nabídka traktorů které máme v nabídce na listopad - prosinec 2017. Z těchto traktorů si lze vybrat a zamluvit. Aktuální nabídka ZDE.

 

Jaký je skutečný výkon traktorů a malotraktorů japonské výroby?

Jelikož se nám často stává, že jsou zákazníci mnohdy zmatení z výkonů, které jim různě podávají prodejci traktorů a malotraktorů japonské výroby, rozhodli jsme se, zde přidat tabulku, kde najdete přehledně traktory seřazené dle řad a u každého je napsáno jaký výkon daný traktor má. ZDE VÁM UVÁDÍME SKUTEČNÉ VÝKONY NEJPRODÁVANĚJŠÍCH JAPONSKÝCH TRAKTORŮ A ZDA MÁ TRAKTOR POHON PŘEDNÍCH KOL NEBO POUZE ZADNÍCH, PŘESVĚČTE SE O VÝKONU VÁMI VYBRANÉHO TRAKTORU. Výkon se vždy uvádí na motoru. ZDE ke stažení.

Je potřeba na Vámi přivezeném traktoru dělat opravy?

Traktory a malotraktory námi přivážené jsou v původním, dobrém,provozu schopném stavu. Traktor je u nás vždy zkontrolován, a jestliže na něm objevíme závadu, opravíme. Traktory v případě, že to není zapotřebí zbytečně "nerepasujeme", jelikož Vám nechceme navyšovat ceny, v případě, že to není nezbytné.

Mám zájem o malotraktor, kdy je možná osobní prohlídka?

Od pondělka do pátku 8 - 17h, v sobotu po domluvě do 12h, po dohodě kdykoli, rádi Vám malotraktory předvedeme. Adresu skladu Vám rádi sdělíme po telefonickém kontaktu nebo mailem, objednejte se, prosím, předem. 

Jsme z daleka, je možné nám malotraktor přivézt?

Samozřejmě, napište nám, o který malotraktor máte zájem, přidejte přesnější adresu a kalkulaci ceny Vám zašleme. 

Jaká je záruka?

Záruku poskytujeme v obvyklé lhůtě podle platné legislativy,informace o datu výroby a záruce Vám pošleme anebo zavoláme obratem, stačí, když nám na sebe pošlete jakýkoli kontakt.

Sháním kromě malotraktoru také rotavátor,máte?

Pokud jste si nevybral z naší současné nabídky na našem webu,pošlete nám základní požadavky, alespoň požadovaný výkon, rozměry,apod. Určitě pro Vás najdeme vhodný typ. Na malotraktory a zemědělskou techniku jsme specialisté.

Poskytujete i servis?

Ano, jsou drobné rozdíly podle výrobců malotraktorů / zemědělské techniky a dostupností náhradních dílů. Generálně však můžeme odpovědět, prodáváme výrobky, u kterých je servis možný. Klidně nám napište anebo zavolejte

Na všechny dotazy k segmentu malotraktory, japonské malotraktory a zemědělská technika rádi odpovíme.

Neváhejte se nás zeptat - kontakt.

Váš tým Traktory - Malotraktory CZ  

  • Malotraktory - dotazy
  • Malotraktory - dotazy


Malotraktory > Nejčastější dotazy k malotraktorům

Kontaktujte malotraktory a traktory NEO

info@traktory-malotraktory.cz